fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Engji vishet e zbukurohet, kështu ka dalë në mbrëmje

Loading...

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e me këtë pamje po duket mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

‘Xhesika’ në lidhje me Adnan Januzajn, dalin pamjet nga pushimet luksoze të çifitit!

albswiss.com

Gili shkon në polici, ja çka i ndodhi

albswiss.com

Një nuse e zonja si Pajtesa, shikoni si ia shërben ҫajin kunatës së saj

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...