fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

“Faji është me mu”, projekt i ri nga Majlinda Kryeziu

Majlinda Kryeziu ka sjellur për fansat e saj këngën “Faji asht me mu”.

Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse.

“Faji asht me mu”, është titulli i kësaj kënge, e cila është mirëpritur nga publiku.

Më poshtë, linku:

Të ngjajshme

Gëzimja realizon fotot e shtatzënisë, shfaqet e lumtur pranë burrit

albswiss.com

A e keni ditur se e dashura e Ledrit nuk është kosovare!?

albswiss.com

Era Istrefi incizon nga afër trupin e veshur shkurt

admin

Befason Lulja, grimohet si nuse për të dalë në qytet

albswiss.com

Naimi: Edhe nëse krahasohet me Whitney Houston, Mihrija këndon më mirë

admin

E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj

albswiss.com
error: Content is protected !!