fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi foton më të bukur me burrin

Loading...

Gili është këngëtarja që gjithmonë ka qenë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe qysh në fillim u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili është tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme.

Së fundi ajo ka qenë pjesë e një program të inqizuar për vitin e ri.

Ajo shfaqet e veshur në fustan nusërie, e krah burrit publikoi foton më të bukur./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Vera s’ka përfunduar për Big Mamën, shfaqe me fustanin më të bukur

albswiss.com

Gruaja aktive në Instagram, burri me probleme gjatë realizimit të fotografive

albswiss.com

Dikush po vjedh para në emër të këngëtarit shqiptar

admin

Leave a Comment

Loading...
Loading...