fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi foton më të bukur me burrin

Loading...

Gili është këngëtarja që gjithmonë ka qenë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe qysh në fillim u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili është tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme.

Së fundi ajo ka qenë pjesë e një program të inqizuar për vitin e ri.

Ajo shfaqet e veshur në fustan nusërie, e krah burrit publikoi foton më të bukur./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Gëzimja realizon fotot e shtatzënisë, shfaqet e lumtur pranë burrit

albswiss.com

Nuk përmbahet Elvana, dridh të pasmet para fansave në koncert

albswiss.com

Vajza në foto, tani është një prej këngëtareve më të bukura kosovare

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...