fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Gresa vishet në fustan të ngushtë e të gjatë, ekspozon linjat me këtë pozë

Gresa Behluli është një këngëtare kosovare tejet e njohur për publikun.

U bë fillimisht e njohur si vajza e Shkurte Fejzës, e më vonë me zërin e saj u bë tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gresa është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë e të gjatë, e me këtë pozë që ka marrë ajo shfaqet tejet provokuese./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vajza e vogël e Shkurtës festoi ditëlindjen, pranoi këtë befasi të këndshme

albswiss.com

Miley Cyrus bën tatuazh të ri

albswiss.com

Dukesha e Sussex-it nuk e harron zakonin e vjetër

admin

E keni pare Taynën para operiacioneve? Kaq ndryshe dukej

albswiss.com

Vr itet me a rmë një bashkatdhetarë

albswiss.com

TRON DITËSE/ Babai mbyllet me vajzën në dhomë dhe i vë fl akën shtëpisë: Nuk kam arsye për të jetuar

albswiss.com
error: Content is protected !!