fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo.

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën./ORAinfo/

Të ngjajshme

Genta me projekt kundër gjuhës ngacmuese të fëmijëve në shkolla

albswiss.com

Meghan dhe Princ Harry shprehin ngushëllime për vdekjen e fotografit Peter Lindbergh

albswiss.com

Nusen e Shpëtimit e ka marrë malli për dasma, bën këtë veprim interesant

albswiss.com

Arbenita publikon video provokuese nga pishina, kush po e xhiron?!

albswiss.com

‘Pajtesa’ ka dalur me shoqëri, kaq bukur është veshur e rregulluar

albswiss.com

Vesa Luma ia hedh valles së Kukesit në karantinë, kaq bukur kërcen

albswiss.com
error: Content is protected !!