fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Meghan sërish shtatzënë?

Meghan dhe Harry po bëhen me fëmijë të dytë.

Meghan solli në jetë vogëlushin Archie Harrison, ndërsa rrjeti po zien nga lajmi se dyshja do të bëhet me një tjetër fëmijë për shkak të takimeve që Meghan dhe Harry kanë bërë në Windsor.

Ata kanë treguar interes të madh për të ditur si shkojnë gjërat në familje kur në jetë vjen një fëmijë i dytë, ndaj kanë nisur aludimet se ata do të bëhen sërish prindër.

Në mos kjo, Meghan dhe Harry duhet të jenë duke menduar ta sjellin sa më shpejt në jetë një fëmijë tjetër, ndaj po kujdesen të marrin të gjitha informacionet e nevojshme për të.

Megjithatë, ende nuk ka asnjë konfirmim apo mohim nga ana e çiftit lidhur me këto lajme

Të ngjajshme

Një gjyshe si nëna e Gjikos, shikoni si ‘shashtriset’ pas Zërit

albswiss.com

Duda Balje na prezanton me çikën e saj, ajo është një bukuroshe e vërtetë

albswiss.com

Burri i saj i ka kaluar të 50-tat, por ja sa vjet i mbush sot Adelina Tahiri

albswiss.com

Çmim marramendës i kësaj veshje të Leonora Jakupit, nuk do ta besoni sa kushtoi

albswiss.com

Pasi iu publikun bisedat telefonike me burrin e martuar, Morena bën reagimin e papritur

albswiss.com

Kushtrimi e ‘mbulon’ me dhurata për Shën Valentin, Learta nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!