fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nëna e Teutës ka ditëlindjen, ja çfarë befasie i bën fëmijet asaj

Brenda festës së ditëlindjes së Edibe Krasniqit, nënës së Teutes, Memlit e Bubilines

Edibe Krasniqi nga familjarët, miqtë, kolegët, cilësohet si një zonjë e rrallë, grua me të gjitha vyrtytet më pozitive.

Bashkëshortja e gazetarit e shkrimtarit Milazim Krasniqi, e nëna e të njohurve Teuta, Memli e Bubilina Krasniqi, gjatë gjithë jetës ka punuar dhe vazhdon të punoj si infermiere në QKUK, ku çmohet lartë nga kolegët dhe pacientët për përkushtimin profesional.

Sot, zonja Edibe ka festuar 61 vjetorin e lindjes. Ajo ka fryer qiriun në tortën e ditëlindjes, nën shoqërinë e nipave dhe mbesave, shkruan “Kosovarja”.

Në adresë të Edibe Krasniqit kanë shkuar shumë mesazhe urimi me rastin e ditëlindjes.

Të ngjajshme

Xeni s’e respekton karantinën, Policia i shkon në shtëpi

albswiss.com

Liberta na njofton me dhumën e saj, shfaqet përvëluese në këtë imazh

albswiss.com

Lë ‘nën hije’ të gjitha, Kaltrina më në formë se kurrë

albswiss.com

I vdes e fejuara e djalit, Edi Rama flet për herë të parë

albswiss.com

Adonisi lajmërohet nga karantina, në këtë gjendje ka përfunduar ai

albswiss.com

Engji nuk ndalet, bën një ndyshim në pamjen e saj

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!