fbpx
Alb'swiss TV
Rinore

Surpriza me e madhe/ Mërgimtari nga Ferizaj i ndryshon jetën vogëlushes nga Ballshi, i paguan te gjithe shumen per nderhyrjen

Loading...

Emisioni qe i jep shprese shqiptareve “Shqiptaret per shqiptaret” hapi dhe nje histori shprese per Joriden vazjen nga Ballshi.

Vajza 12 vjecare kishte probleme ne shendet dhe shuma per tu sheruar kushtonte 26.000 euro.

Por imami Elvis Naci si gjithmon eshte i gatshem per ti ndihmuar shqiptaret dhe te rikthej shendet te plote ne shume prej njerezve qe kane pasur nevoj per ndihme..

Keshtu ndodhi dhe me Joriden vajzen 12 vjecare.Parate qe i nevojiteshin per nderhyrje jane mbledhur.

Dhe ky ishte nje lajm i madhe per familjen e Jorides.

Per me shume shikoni videon.

Loading...

Të ngjajshme

Njeriu i varfër pyet dijetarin: Përse jam kaq i varfër?! Çfarë kam bërë?! Përgjigja ishte befasuese! (video)

albswiss.com

Morena publikon video hot, fansat ironizojnë me të: Çoma lokacionin, qele telefonin, mos i dil trenit…

albswiss.com

Arbnora feston ditëlinjden, pranon fjalët më të mira nga njeriu i zemrës

albswiss.com