fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

E tepron Learta, del me fustan të shkurtër

Learta Jakupi vishet më shkurt se asnjëherë.

E njohur si reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi tashmë e ka bërë emrin e saj dhe njihet mirë nga publiku.

Learta, ka studiuar për gazetari dhe gjithashtu për muzikë. Ajo, është edhe soliste operistike.

Learta Jakupi, e njohur si reja e këngërares Shyhrete Behluli, ka një faqe mjaftë të ndjekur në Instagram, ku poston fotografi të ndryshme nga jeta e saj, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit, Learta shfaqet nga vetura e saj luksoze, me një fustan mjaftë të shkurtër.

Të ngjajshme

A agjëron Almeda Abazi që nga mosha 15-vjeçare? Tregon vet aktorja

albswiss.com

Uji shërues në Gushavc të Deçanit që vizitohet nga shumë persona

albswiss.com

Adelina del në qytet me djalin, veshja e tyre mori vëmendjen e të gjithëve

albswiss.com

Enisi me gruan vizitojnë Arabinë, ju lënë pa fjalë me pamjen

albswiss.com

Nora Istrefi na freskon memorien, kështu është dukur para shtatë vjetëve

admin

Tayna “çmend” Luzernin me paraqitjen e fundit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!