fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Kida tregon belin e saj të hollë, duket si “loçkë”

Ajo është gjithmonë në top-formë.

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur me emrin artistik Kida, edhe pse e re në moshë ka arritur të marrë një vëmendje të madhe nga publiku për shkak të projekteve të saj muzikore, shkruan Indeksonline.

Këngët e saj pëlqehen shumë, duke u kthyer menjëherë në hite, e njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ka publikuar këngën ‘Malli’, që u prit shumë mirë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, ajo duket se po e shijon suksesin dhe pritjen e ngrohtë nga publiku.

Në paraqitjen e saj të fundit, ajo ka shkëlqyer me pamjen.

Të ngjajshme

Rezarta Shkurta sapo mori një vendim për shkakë të përhapjes së coronavirusit në Shqipëri

albswiss.com

Pas përfundimit të serialit, Xhenku jep lajmin e madh

albswiss.com

Arrestohen dhjetëra të dyshuar për lidhje me FETO-n

albswiss.com

Enca ka ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

albswiss.com

Në ditëlindjen e 21-të, Rina mori surprizën më të bukur nga i dashuri

albswiss.com

Ndahet çifti i njohur i show bizit, a ndikoi izolimi nga koronavirusi?

albswiss.com
error: Content is protected !!