fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Luana duket ndryshe, ja çfarë ndryshimi ka bërë

Ajo gjithmonë është pjesë e mediave.

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj.

Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli.

Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të heqë dorë nga flokët e gjatë.

Këtë moderatorja e ka zbuluar me fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale, pasi ka vendosur që në episodin e emisionit të saj “Shiko Kush Luan” të shfaqet me një dukje të re.

Moderatorja ka hequr zgjatimet dhe ka treguar se flokët e veta i ka të gjata deri tek supet dhe duhet thënë se i shkojnë shumë.

Madje edhe fansat e saj të shumtë e kanë komplimentuar për pamjen e re.

Të ngjajshme

Unikkatil zbulon befasinë e radhës për fansat

admin

Çfarë duhet të keni parasysh në marrëdhënien me vjehrrën

albswiss.com

E veshur si ‘Hirushja’, vajza e ‘Sasës’ ka shkuar me karrocë në mbrëmjen e maturës

admin

Këngëtarit Gena nuk lejohet të hyjë në SHBA, ja pse u penalizua

admin

Shkurta dërgon ndihma në Shqipëri, përlotet kur i sheh të prekurit nga tërmeti

albswiss.com

Pajtesa kthehet në shtëpi, shikoni çfarë surprize ia bën burri

albswiss.com
error: Content is protected !!