fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Ardit Gjebrea për inaugurimin e stadiumit fiton 180 mijë euro per 8 minuta, ja si është e vërteta

Loading...

Me ndertimin e stadiumit te ri kombetar pritet qe te behet dhe inaugurimi i tj ne ndeshjen e dates 17 nentor.

Ne cerimonine e hapjes do te prezantohet edhe emri i ri i stadiumit ku do të kete edhe te ftuar te ndryshem qe do te performojnë gjate ceremonise

Sipas një portali shqiptar, një prej të ftuarve qe do te performoje ne ceremonine e hapjes duke kenduar do te jete edhe Ardit Gjebrea i cili do te paguhet me nje shume marramendese prej 180 mije eurove per tre kenge.

Por me sa duket kjo nuk eshte aspak e vertete pasi Ardit Gjebrea e ka pergenjeshtruar kete lajm duke thene se nuk eshte aspak e vertete

Loading...

Të ngjajshme

Vuçiq pro ndarjes së serbëve dhe të shqiptarëve

admin

Frika nga koronavirusi, studentëve të Mjekësisë në Kosovë u ndalohet praktika në Infektivë

albswiss.com

E kishte shtrënguar fort, Rolejti i vogël që i hu.mbi nënës nga duart nxirret i paj.etë nga rrën.ojat, i mbështetur në krahët e një vajze të vd.ekur

news