fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Lulja feston ditëlindjen, Meda e uron me fjalët më të veçanta

Loading...

Këngëtari i mirënjohur Meda dhe gruaja e tij Lulja po vazhdojnë të jenë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Çifti nuk hezitojnë t’i tregojnë publikut sa të lumtur janë me njëri-tjetrin.

Sot Lulja feston ditëlindjen e Meda ka shkruar fjalët më të mëdha për të./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Luana me veshjen më interesante ndonjëherë, do t’ju befasojë me pamjen

albswiss.com

Mbreti i Suedisë u heq titujt nipërve për t’i ikur tatimeve

albswiss.com

Luana merr pushimet, ja emisioni i ri që do zëvendësojë “Shiko kush luan”

admin