fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Adelina publikon foto duke u puthur me 50 vjeçarin, ky detaj mori vëmendjen

Loading...

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë këngëtarja më e përfolur në publikun shqiptar.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina u martuar me milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia dhe kjo bëri që ajo të jetë shumë prezente në mediat roze.

Por dallimi në moshë nuk ka ndikuar që Adelina të shfaqet shumë e dashuruar në burrin e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto duket u puthur me 50 vjeçarin.

Por ajo është kujdesur që puthjen ta fsheh pas telefonit. /ORAino/

Loading...

Të ngjajshme

Bëhet burrë djali i Tunes dhe Patrisit

albswiss.com

Gili doli sonte e veshur me një stil interesant, por ia ‘huqi’ keq me grimin

albswiss.com

Adonisi po e shijon vikendin, por jo me gruan dhe vajzat

albswiss.com