fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Të gjithë një zëri, tifozët ”lën me goj hapur” kryeministrin në stadium

Loading...

Në këto momente është duke u luajtur ndeshja Shqipëri-Francë e vlefshme për Eliminatoret e Europianit 2020. Sfida luhet vetëm për statistikë, pasi Franca është e kualifikuar ndërsa Shqipëria nuk ka asnjë shans.

Përveç futbollit, e gjithë vëmendja sot ka shkuar tek stadium i ri, gjë për të cilën kryeministri i vendit ka rrahur gjoksin fort.

Mirëpo vetë kryeministri është përballur mbremjen e sotme në stadium me një surprizë aspak të këndshme.

Mijëra tifozë në stadium kanë brohoritur në kor “Rama IK”.

Situata duket e zjarrtë, madje edhe më shumë se për kombëtaren shqiptare.

Kurrsesi Rama nuk do e donte këtë situatë në vendin që ai ka propaganduar më shumë, mirëpo mesa duket zëmërimi i çdo shqiptari ndaj kësaj qeverie është aq i madh sa po shprehet edhe në stadium.

Loading...

Të ngjajshme

Takohen Kurti dhe Haradinaj, fjalin për taksën

albswiss.com

Arbër Hajdari i kthehet Elvis Naçit: O hoxhe më ler të flas, nga të gjithë këtu kam bërë shumë punë konkrete, reagon Fevziu(Video)

albswiss.com

Planifikonte të martohej në verë, familja sot varros 22-vjeçarin nga Malisheva

albswiss.com