fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Tifozët anglezë rrihen mes vete në Prishtinë, përfundojnë në spital

Disa tifozë anglezë janë përleshur mes vete mbrëmë në Prishtinë.Rasti ka ndodhur rreth orës 02:30 minuta pas mesnate në rrugën “Nëna Terezë” të kryeqytetit.Policia e Kosovës ka konfirmuar për Insportin se disa tifozë anglezë janë rrahur mes veti.“Është raportuar një rast i mosmarrëveshjes, policia ka intervenuar dhe janë ndër bërë veprimet e nevojshme nuk ka pasur ndonjë involvim të tifozëve tonë , ka qenë mes tifozëve anglezë. Në koordinim me prokurorin janë liruar”.Mësohet se nga ky incident, të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë detyruar të kërkojnë ndihmë mjekësore.Ata janë shoqëruar në stacionin policor në Prishtinë dhe pas konsultimit me prokurorin janë liruar.

Të ngjajshme

Sami Lushtaku e quan përçarës Bekim Jasharin

albswiss.com

Qëndron Kastrati i kthehet punës, pasi ishte infektuar me koronavirus

albswiss.com

OVL UÇK: Mos e përdorni flamurin e UÇK-së për interesa politike

albswiss.com

Kadri Veseli: Albin Kurti, pas mesnate miratoi rezolutë për të shkuar në dialog me Vuçiqin

albswiss.com

Rexhep Selimi paraljmëron: Nismat e bllokuara nga LDK,PDK, NISMA,AAK e Srbska do të procedohen tani

albswiss.com

Palmer i ashpër – i dërgon Kosovës mesazh të prerë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!