fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Afrona e Blero në pushime ‘përrallore’, publikojnë pamjet më të bukura nga atje

Afrona Dika është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ata janë martuar para pak kohe dhe bën një dasmë tejet madhështore e që po përfolet ende, shkruan ORAinfo.

Pas martesës, ҫifti kanë filluar pushimet e përbashkëta, ku duket se po ia kalojnë shumë mirë.

Sot ata kanë ndarë me në disa pamje nga atje./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fotografi përvëluese të vajzës së Lutfi Hazirit

admin

Gruaja e Milotit vishet me dimi e jelek, nuse me të bukur nuk keni parë

albswiss.com

Gresa rregullohet e bëhet si ‘nuse’, frizura e saj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Learta vishet njësoj me djalin, ju ‘shkrijnë’ me pamjen

albswiss.com

Meda befason Lulen me këtë pyetje: Pse nuk ndejte te nana

albswiss.com

Genta Ismajli shtatzënë, shfaqet me bark të fryrë në krahët e të dashurit turk

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!