fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Besniku dhe gruaja e tij kanë dalur me shoqëri, Lolita i la të gjithë nën ‘hije’

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ata kanë dalur bashkë me shoqëri.

Lolita është ajo që po merr vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

I vendos ‘perikë’ dhe grim të rëndë, Sellma e transformon Dafina Zeqirin

albswiss.com

Ariana si një zonjë e rëndë, shikoni si vishet për të dalë

albswiss.com

Arbenita pranoi një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

Edona vishet krejt zi, por diçka tjetër rrëmben vëmendjen

albswiss.com

Bukuroshet e Policiës së Kosovës

albswiss.com

Andrra na prezanton oborrin e bukur të shtëpisë së tyre, duket ‘përrallor’

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!