fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

E rrallë, breshër si topa tenisi bien nga qielli për 30 minuta

Në Australi ka rënë rreth 30 minuta breshër duke arritur madhësinë e një topi tenisi. Stuhia dhe breshëri që ka prekur Australinë ka shkaktuar dëme të shumtt.

Ajo ka zgjatur rreth 30 minuta duke prishur shume ndërtesa dhe shtëpi të shumta në Queensland, dhe shumë persona janë vënë alaarm.

Sipas mediave të huaja raportohet se stuhia ka shkaktuar dëme që të shumta materiale, si dhe kanë mbetur pa energji gati 20 mijë banesa.

Të ngjajshme

Rama tregon marrëveshjet me kryeministrin Hoti: Dogana e Kosovës të vendoset në Portin e Durrësit

albswiss.com

Mësimi plotësues për Testin e Maturës do të mbahet në formën online

albswiss.com

Deputetët nuk i votuan marrëveshjet ndërkombëtare, reagon Avdullah Hoti

albswiss.com

Shoku i dhomës së Astrit Deharit nga arratia ka një kërkesë për Albulena Haxhiun

albswiss.com

LDK mblidhet pas shkarkimit të Agim Veliut

albswiss.com

Ikën me vrap, si boshatisen lokalet në Durrës në pak sekonda. ‘She rri’ për të arritur tek dera i pari (video)

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!