fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Halil Katrati gëzon familjet shqiptare për 28 Nëntor, dhuron 128 shtëpi

Shoqata “Jetmiat e Ballkanit” e Halil Kastratit ka bërë shumë familje shqiptare me shtëpi dhe banesa, shkruan GazetaBlic.

Ditën e sotme humanisti shqiptar ka bërë të ditur se do të gëzojë plot 128 familje me rastin e festës së 28 Nëntorit.

“28 Nëntor ë ju presim në Prizren në sallën e sportit “ Sezai Surroi” në gëzimin e 128 familjeve prej orës 13:00 ë”, ka shkruar Halil Kastrati në Instagram.

Gjatë dhurimit të këtyre shtëpive, Kastrati do të shoqërohet nga reperi Gold Ag, i cili shpeshherë bëhet pjesë e organizimeve të tilla.

Të ngjajshme

Edhe zyrtarisht ndalohet projekti i Badovcit

albswiss.com

PDK: VV-ja po përfiton nga tenderët në kohë të pandemisë

albswiss.com

Çka nënkupton aktivizimi i Planit për Reagim Kombëtar në betejën me Covid 19?

albswiss.com

Reshje shiu e bubullimë, ky është parashikimi i motit për fundjavë

albswiss.com

Tusk përmes një letre porosit Hotin: Dialogu me Beogradin të rifillohet me energji të re

albswiss.com

Ky qytet i Kosovës s’u dekorua kurrë për festat e fundvitit, ja çfarë thotë kryetari

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!