fbpx
albswiss.com
Lajme

Halil Katrati gëzon familjet shqiptare për 28 Nëntor, dhuron 128 shtëpi

Loading...

Shoqata “Jetmiat e Ballkanit” e Halil Kastratit ka bërë shumë familje shqiptare me shtëpi dhe banesa, shkruan GazetaBlic.

Ditën e sotme humanisti shqiptar ka bërë të ditur se do të gëzojë plot 128 familje me rastin e festës së 28 Nëntorit.

“28 Nëntor ë ju presim në Prizren në sallën e sportit “ Sezai Surroi” në gëzimin e 128 familjeve prej orës 13:00 ë”, ka shkruar Halil Kastrati në Instagram.

Gjatë dhurimit të këtyre shtëpive, Kastrati do të shoqërohet nga reperi Gold Ag, i cili shpeshherë bëhet pjesë e organizimeve të tilla.

Loading...

Të ngjajshme

Shuhet Rapsodi Hashim Shala, njeriu që ‘zemrat ua bënte mal’ djalërisë në tokat Ilire, kur këndonte “Thërret Prizreni mori Shkodër”

admin

Përleshje për pronë në Vërban të Vitisë, dy të lënduar

admin

Mërgimtari nga Gjermania erdhi për të investuar, por i ndalohet qasja

albswiss.com
Loading...
Loading...