fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Lutfi Haziri Vjen Me Një Lajm Të Madh Për Gjithë Kosovën! Përhajr Na Koft U Kry Edhe Kjo!

Marrëveshje për bashkëqeverisje ndërmjet LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje tashmë ka ndodhur, ka thënë sot nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri. Në një intervistë të shkurtër për Info Magazine të Klan Kosova, Haziri u shpreh se nuk ekz.iston asnjë ngërç në lidhje me kri.jimin e koalicionit të ardhshëm qeverisës ndërmjet LDK-së dhe VV-së. Ka thënë se pritjet e rivalëve politik “janë joreale” dhe ka deklaruar se “parimisht koalicioni LDK-VV ka ndodhur”

Të ngjajshme

OBSH shpall koronavirusin Pandemi Botërore

albswiss.com

Mërgimtarët hedhin valle derisa presin

admin

Pini ujë limoni çdo ditë, por mos bëni gabimin që bëjnë miliona të tjerë

albswiss.com

MSh sqaron shkarkimin e Bordit të SHSKUK-së – Naser Ramadani vazhdon të jetë drejtor i IKSHPK-së

albswiss.com

Dyshohej për dy pacientë me koronavirus në QKUK, Instituti Shëndetësor tregon rezultatet e analizave

albswiss.com

Ministri Zemaj në Infektivë, paralajmëron strategji për testimet

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!