fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Sahidja i la të gjitha nën ‘hije’ me pamjen e fundit, por shikoni ҫfarë i bëri Lulja

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Sahidja sot ka publikuar një foto në të cilën u duk tejet bukur.

E kjo foto duket se i ka pëlqyer shumë edhe Lules, pasi e ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një bukuroshe si Biona, kësaj radhe flokët e saj morën tërë vëmendjen

albswiss.com

Big Mama me këtë veshje i ‘shkrinë’ turqit rrugëve të Stambollit

albswiss.com

Festë në familjen e Mahmut Feratit, ja ҫka po festohet

albswiss.com

Të gjithë në panik nga koronavirusi, ndërsa Luana shfaqet në përqafimin e të ‘dashurit’

albswiss.com

Aleksandar Vuçiq – polici i ri i Kosovës (FOTO)

albswiss.com

Lulja në darkë me shoqe, pamja e saj merr gjithë vëmendjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!