fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Elita shkon të Sellma për tu rregulluar, do ta ‘shashtris’ Gjikon me pamjen e saj

Loading...

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaft shumë këtë periudhë.

Sot ajo ka publikuar një foto ku tregon se është rregulluar të grimerja e njohur, Sellma.

Me këtë pamje, Elita do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Gjikon. /ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Ndërron jetë nga koronavirusi aktori i njohur

albswiss.com

Roberti ofendoi ndjekësin që kërkoi të falendëroi Norën që e bëri të famshëm

albswiss.com

Dua Lipa pikëllohet nga vdekja e Nexhmije Pagarushës, ky është reagimi i saj

albswiss.com