fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nuk do ta njihni, kështu dukej Miranda Hashani kur ishte e re

Loading...

Miranda Hashani vazhdon të mbetët ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun.

Pasi u bë nënë, ajo iu përkushtua familjes e nuk ishte shumë aktive në muzikë, shkruan ORAinfo.

Por, kohë pas kohe, në forma të ndryshme ajo është pranë adhuruesve të muzikës së saj.

Miranda është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga koha kur ishte më e re dhe po duket shumë ndryshe.

Por, Miranda si atëherë edhe tani, reflekton gjithmonë pozitivitet./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Fifi zbulon bashkëpunëtorin dhe titullin e këngës për ‘Këngën Magjike’

albswiss.com

Shtatë hapat për ta reduktuar ankthin

albswiss.com

Kim Kardashian nuk do të bëjë më fëmijë (VIDEO)

albswiss.com