fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Meda me gruan vishen njësoj, por çka ka bërë kështu Lulja

Loading...

Meda dhe Lulja janë tani një çift tejet i pëlkqyer për publikun.

Është Lulja ajo që merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj plot me stil, përcjell ORAinfo.

Çifti nuk hezitojnë të dalin bashkë në çdo paraqitje publike.

Ata janë edhe aktivë në rrjete sociale.

Sot, Lulja ka publikuar një foto ku shihet se ajo dhe Meda janë veshur me rollka mirëpo, duket se ajo ka shtuar shumë kilogramë këtë kohë./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Kjo modele është nënë e tre fëmijëve dhe ka linja përfekte

admin

Spanja përpos që nuk e njeh pavarësinë e Kosovës, bën edhe një veprim të turpshëm ndaj saj

albswiss.com

Shkurta bëhet gati për dasmë, fustani i saj la të gjithë dasmorët ‘gojë hapur’

albswiss.com