fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Tërmeti shemb ndërtesa në Durrës, ja pamjet e rënda (VIDEO)

Loading...

Tërmeti shemb ndërtesa në Durrës, ja pamjet e rënda (VIDEO)admin1

Lajme

Durrësi është qyteti më i prekur nga tërmeti që shkundi vendin tonë në orën 3:54.

Raportohet se ka dë me të rënda në banesa. Një pallat është sh embur ndërsa banorët janë bllokuar dhe kërkojnë ndihmë.

Në videon e mëposhtme ju tregojnë d ënmet në Durrës.

Loading...

Të ngjajshme

Presidenti Thaçi priti gjeneralin Rama, kërkoi që FSK-ja të mobilizohet për COVID-19

albswiss.com

Edhe një kosovar infektohet me koronavirus, vije nga Prishtina

albswiss.com

Dalin rezultatet e dy vajzave të infektuares nga Malisheva

albswiss.com