fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Shoqja e saj feston ditëlindjen, Egzona ia bën surprizën më të bukur

Loading...

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë e pëlqyer në publik dhe për atë ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale.

Duke qenë shumë aktive me postime, ajo sot ka publikuar një foto me shoqen ë saj e të cilën e ka uruar për ditëlindje me fjalët më të veçanta./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Yllka është rregulluar sonte, me barkun e fryrë po duket si një ‘loҫkë’ e vërtetë

albswiss.com

Pasi u dobësua, Blerona shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni

albswiss.com

Spanja përpos që nuk e njeh pavarësinë e Kosovës, bën edhe një veprim të turpshëm ndaj saj

albswiss.com