fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

35 vite bashkë, kështu e festojnë Mihrija e Naimi

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Tani janë bërë 35 vjet kur Mihrija dhe Naimi janë bërë bashkë.

Këtë e ka bërë të ditur vet Mihrija e cila ka postuar një foto shumë të bukur në rrjetet sociale.

“35 vite bashkë, urime ditëlindja zemër”, e ka përshkuar foton Mihrija ku shfaqet duke bërë shqiponjën me Naimin.

Ne i deshirojmë edhe shumë vite të lumtura pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Egzona bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me stilin e veshjes

albswiss.com

Luana Vjollca sapo na paralajmëroi se do prekë tregun muzikor TURK? Bashkëpunon me …

admin

Apel për ndihmë: 8 vjeçari Mal Gashi ka nevojë për shërim

albswiss.com

Ka kohë që nuk e kemi parë të tillë, kush e lumturoi kaq shumë Robertin?

albswiss.com

Teuta Selimi me këtë thënje merr gjithë vëmendjen

albswiss.com

Engji publikon foto të ‘mashkullit të zemrës’, nuk do ta besoni se kush është

albswiss.com
error: Content is protected !!