fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Adea shfaqet nga dhoma e hotelit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Adea Pula është këngëtarja që u bë e njohur për publikun që kur ishte e vogël.

Ajo u bë e preferuara e të gjithë fëmijëve dhe ashtu mbeti për shumë vite, përcjell ORAinfo.

Adea tani është larguar nga skena mirëpo ende vazhdon të jetë shumë e pëlqyer.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Se fundi ajo ka publikuar një foto nga dhoma e hotelit.

E veshur në mënyrë sportive, Adea shfaqet në femër shumë e lëzetshme. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Dita e tretë e Bajramit, ja çfarë embëlsire ka bërë sot Learta

albswiss.com

A e keni parë ndonjëherë Edonën me plis? Ja sa bukur duket

albswiss.com

Top thëniet më inspriuese nga Rocky Balboa

admin

“Qysh ke mujt”, publikohet nga Yllka Kuqi

albswiss.com

Gresa shkon në vendlindje, shikoni çka bën atje

albswiss.com

E thjeshtë dhe e bukur, Afrona do ta bëjë Bleron të dashurohet edhe njëherë në të

albswiss.com
error: Content is protected !!