fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Gruaja e Arianit më e mërzitur se kurrë, do t’iu përlot me këtë postim

Para një muaji si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri I Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali I vetëm I akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Ariani la pas vetës gruan dhe dy djemtë.

E gruaja e tij, Merita, nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit e këtë po e tregon me fotot që I poston pothuajse çdo ditë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nëna 20 vjet më e re se i fejuari, merret si vajza e tij nga njerëzit

albswiss.com

Brenda festës madhështore të ditëlindjes së Ariana Fejzullahut

albswiss.com

Kaltrina vishet në fustanin më ‘madhështor’, kaq të bukur s’e keni parë kurrë

albswiss.com

Kendall Jenner shfaq format perfekte në bikini

admin

48 vjeçarja vdes pasi dentisti ia nxori 10 dhëmbë për një javë

albswiss.com

Cila është kjo sëmundje që po e shkatrron Rita Orën

albswiss.com
error: Content is protected !!