fbpx
albswiss.com
Lajme

‘Hape rrugën, se kemi një pasagjer të veçantë’, Rama merr këkesën më të ‘çuditshme’ nga një banor i prekur (Video)

Loading...

Kryeministri Edi Rama ishte në Durrës, ku ka shoqëruar vetë personalisht disa prej banorëve drejt furgonit për në hotel për t’u treguar se kjo do jetë procedura. Megjithatë, kanë qenë jo pak banorë që kanë replikuar me të, teksa nuk kanë munguar edhe batutat, apo kërkesa të çuditshme. Një prej tyre ishte një banorë që kishte qenë në hotel, por nuk e kishin pranuar sepse kishte qen.

Rama: Do dhe qenin? Po mirë, merre dhe qenin me vetë. Më njeh mua ky? Është i urtë, se kam parë ca analista që bëjnë ham-ham. Ky qenka si puna ime

Banori: E dhe gruan

Rama: Edhe gruan, si do marrësh qenin dhe jo gruan?

Rama- shoferi të furgonit: Hape rrugën, se kemi një pasagjer të veçantë, i ka shpëtuar jetën!

Loading...

Të ngjajshme

Edhe Demaliaj ka dëgjuar se Isa Mustafa ka aplikuar për statusin e veteranit

admin

“Jam i vetëdijshëm që Kosovën e presin shumë sfida”, Haradinaj merr vendimin që nuk pritej nga askush

albswiss.com

Një person dyshohet se ka rënë në liqenin e Livoqit në Gjilan

admin
Loading...
Loading...