fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

‘Hape rrugën, se kemi një pasagjer të veçantë’, Rama merr këkesën më të ‘çuditshme’ nga një banor i prekur (Video)

Kryeministri Edi Rama ishte në Durrës, ku ka shoqëruar vetë personalisht disa prej banorëve drejt furgonit për në hotel për t’u treguar se kjo do jetë procedura. Megjithatë, kanë qenë jo pak banorë që kanë replikuar me të, teksa nuk kanë munguar edhe batutat, apo kërkesa të çuditshme. Një prej tyre ishte një banorë që kishte qenë në hotel, por nuk e kishin pranuar sepse kishte qen.

Rama: Do dhe qenin? Po mirë, merre dhe qenin me vetë. Më njeh mua ky? Është i urtë, se kam parë ca analista që bëjnë ham-ham. Ky qenka si puna ime

Banori: E dhe gruan

Rama: Edhe gruan, si do marrësh qenin dhe jo gruan?

Rama- shoferi të furgonit: Hape rrugën, se kemi një pasagjer të veçantë, i ka shpëtuar jetën!

Të ngjajshme

LIVE/ Fillon protesta e shoqërisë civile, “Lumez, ec” /FOTO

admin

Me brohorina Kurti pritet në Ferizaj, kryetari Aliu e thumbon: Janë aktivistë të Vetëvendosjes

albswiss.com

Haradinaj: Amerika duhet t’i prijë dialogut Kosovë-Serbi

albswiss.com

Në Prishtinë, jo të gjithë po i respektojnë masat e vendosura nga Qeveria

albswiss.com

Reagon Gaxherri: Vetëvendosje po synon ta kap shtetin, por ky është plani ynë

news

E prekura me koronavirus në Mitrovicë infektoi edhe pesë familjarët e saj

albswiss.com
error: Content is protected !!