fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Learta vishet në dimi e dallam, Shyhretja ‘shkrihet’pas saj

Loading...

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, janë dy emra shumë të përfolur në publik.

Përveç për karrierën e tyrë profesionale, ato komentohen shumë sidomos për raportin që kanë me njëra-tjetrën, përcjell ORAinfo.

Ato shumë shpesh publikojnë foto me njëra tjetrën për të na treguar se kanë një raport më të afërt sesa vjehërr e rë.

Së fundi Learta është veshur në dimi e dallam, e Shyhretja nuk ka hezituar të ndajë këtë imazh të saj me ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

E keni parë në serial, por ja si duket “Meleku” në jetën reale

albswiss.com

Era Istrefi publikon bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar

albswiss.com

Shkurta feston ditëlindjen, Engji do t’ju befasojë me urimin e saj

albswiss.com