fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Motra e vogël dëshiron të vallëzojë, shikoni çfarë bëjnë vëllezërit

Sa herë që kjo vajzë e vogël dëshiron të vallëzojë, vëllezërit e saj janë aty për ta mbështetur. Kjo motër e vogël është frymëzim për vëllezërit e saj, sa herë që ajo fillon të vallëzojë.

Videoja e tyre është bërë hit në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Expresss.

When little sister wants to dance, these brothers have her back! ? ? ? ?‍?‍?‍?

When little sister wants to dance, these brothers have her back! ? ? ? ?‍?‍?‍?

Posted by Daily Mail on Thursday, July 5, 2018

Të ngjajshme

Thaçi reagon pas shërimit të pacientit të parë nga koronavirusi

albswiss.com

Abazi thotë se dje u bëmë bashkë për qëllimin e madh për të cilin luftuam, për Republikën

albswiss.com

Ferizaj i paprekur nga CoronaVirus-i, po veprojnë trupat profesionale

albswiss.com

Presidenti Thaçi kujton masakrën e Rezallës: Kurrë nuk do të harrohet gjaku i martirëve të lirisë

albswiss.com

Familjarët e të pagjeturve kërkojnë presion ndaj Serbisë

admin

Receta me e mire qe kane Ruset tani per tani : Me vetem kamomil dhe vaj ulliri, ja se cfare..

albswiss.com
error: Content is protected !!