fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nora kështu e quan motrën e saj Erën

Kështu e quan Nora motrën e saj Erën.

Njihet si njëra ndër femrat më joshëse të estradës për shkak të linjave perfekte të trupit.

Këngëtarja Nora Istrefi jo veç për paraqitjet e saj, ajo poashtu është më e përfolura edhe për jetën private, shkruan Kosovarja.

Ndarja me bashkëshortin, njëkohësisht këngëtarin e njohur Robert Berisha është një arsye që kohëve të fundit ishte në ballinat e mediave rozë.

Kurse tash kanë filluar të zbehen lajmet për raportet e tyre dhe arsyet e ndarjes.

Nora nuk po i ndalë pozat joshëse në rrjetet sociale ku po merr komente të shumta nga ndjekësit.

E sot, jo vetën por motrën Erën e ka publikuar në në llogarinë e saj të Instagramit.

Teksa ka ndarë foton e motrën, Nora e quan atë zemër. Kujtojmë se motrat kanë raporte të mira dhe e mbështesin e qëndrojnë pranë njëra-tjetrës kur është nevoja.

Ndërkohë që Nora ndihet krenare për motrën e saj Erën e cila tashmë ka hyrë në tregun botëror dhe po pëlqehet mjaftë shumë.

Të ngjajshme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme: Bora fillon këtë ditë

albswiss.com

Pas kaq kohe Lulja kthehet në shtëpi, reagimi i Lirimit do t’iu bëjë me lot

albswiss.com

Adelina ia blen këtë dhuratë djalit, por si do të regojë burri i saj?

albswiss.com

Një bionde kaq tërheqëse Agnesa, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit

albswiss.com

Egzona rregullohet si nuse, veshi fustanin më të bukur që keni parë

albswiss.com

Kujta e Meri i hyjnë politikës, i bashkohen kësaj partie

albswiss.com
error: Content is protected !!