fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Qytetari i kërkon gruan Edi Ramës: Ma kanë marrë e çuar në hotel. Ja përgjigja e Ramës (VIDEO)

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa më pyetur dhe kryeministri i ka dhënë një përgjigje epike.

Biseda e banorit me Ramën:

Banori: Ma kanë marrë gruan…

Rama: Si ta kanë marrë gruan?

Banori: Po ma kanë marrë gruan ma kanë dërgu në Golem pa më vet mu…

Rama: Po gruaja paska më shumë mend se ti paska shku në hotel në Golem dhe ti hipi autobusit dhe shko te gruaja.

Video:

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel! Përgjigja epike e kryeministrit (VIDEO)

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel! Përgjigja epike e kryeministrit (VIDEO)

Posted by InfoShqip.com on Monday, December 2, 2019

Të ngjajshme

PSD me aksion simbolik: Çmimi Nobel për Ekonomi tash mban emrin e Besnik Bislimit

albswiss.com

Ngjarje e rëndë në Prizren, vdes një 23 vjeҫar, policia jep detaje rreth rastit

albswiss.com

Lutfi Haziri: S’kam besuar që Hoti do të pranonte të propozohej për kryeministër

albswiss.com

Në mbrëmje dalin rezultatet për disa raste tjera të dyshuara me koronavirus

albswiss.com

Rreziku nga koronavirusi, Kurti përmend mundësinë e komunikimit me ministra përmes e-mailave

albswiss.com

Çka do të ndodh sot në Kosovë?

albswiss.com
error: Content is protected !!