fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ju lë pa fjalë me pamjen

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Sot ato kanë publikuar në Instastory një foto të vajzës së Safetes, Donikës.

Ajo sot feston ditëlindje, dhe me këtë pamje po duket mahnitëse./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ariana e pakënaqur me flokët e saj, merr këtë vendim

albswiss.com

Një grua e zonja si Learta, shikoni çka ka përgatitur për darkë

albswiss.com

Partitë politike ankohen se s’kanë mjete për të paguar borxhin, përveç PDK’së

albswiss.com

Teuta rregullohet e bëhet si ‘kukull’ sonte, pozon pranë këtij personi të njohur

albswiss.com

Ja si dukej Sara para se të bëhej e dashura e Ledrit

albswiss.com

Boshnjakja që vishet me të kuqe për 40 vjet (FOTO+VIDEO)

albswiss.com
error: Content is protected !!