fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

A e keni parë Leonorën ndonjëherë me flokë të shkurta? Ja si dukej

Kështu duket Leonora me flokë të shkurtra.

Bukuroshja e showbizit kosovar në çdo ndryshim që bën duket e mrekullueshme.

Këngëtarja e njohur gjithmonë është e veçantë me stilin e saj, shkruan Kosovarja.

Sidomos kohëve të fundit, bukuria është rritur dukshëm në fytyrën e saj.

Pasi që e njohim gjithmonë si një femër me flokë të gjata, këtë herë këngëtaren do ta shihni me një stil ndryshe.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, këngëtarja duke kënduar në skenë vite më parë shihet me flokë të shkurtra dhe të zeza.

Fotografinë që do ta shihni, dëshmon që asaj flokët i kanë hije në çdo formë që shfaqet.

Të ngjajshme

U raportua se janë ndarë, çifti i njohur shfaqen të lumtur në publik

albswiss.com

Arilena krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamjen e re

albswiss.com

Motra e Encës ‘ndez’ rrjetin, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me pamjen e fundit

albswiss.com

Hoxha i fshatit ia bën një pyetje epike Kurtit, ky është reagimi i tij për LDK-në

albswiss.com

‘Xhakarta’ në darkë romantike, shfaqet vezulluese në këtë fustan

albswiss.com

U bashkua me vajzën e burrin pas disa javësh në spital, Lulja përloti të gjithë me këto fjalë

albswiss.com
error: Content is protected !!