fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me pamjen e saj

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani Learta Jakupi është një person shumë i dashur për publikun.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë të jetë në qendër të publikut e medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Reja e Shyhretes është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krej me ‘ari’.

Me këtë pamje Learta do ta ‘shkrijë’ vjehrren e saj, këngëtaren Shyhrete Behlulin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë është dobësuar Fifi

albswiss.com

Kush e bëri të vuajë vajzën e Remzies, e tregon ajo vet

albswiss.com

Prindërit e Medës të zhytur në luks

albswiss.com

Gëzimja mori dhuratën më të bukur, nuk përmbahet në reagimin e saj

albswiss.com

Mesut Ozil i jep fund beqarisë

admin

Miley Cyrus kapet duke u puthur me mikun e ngushtë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!