fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Mrekulli në ditë të vështira! Nëna sjell në jetë foshnjen e saj nën çadra

Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit.

Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ditët e para të jetës do t’i kalojë në kushte jo fort të përshtatshme.

Postimi i ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu:

Mrekullia e jetës! Ndërsa familja Sula ka mbetur e pastrehë si pasojë e tërmetit dhe është strehuar në çadrën e emergjencës në Manëz, pak orë më parë ka lindur Ajsel, vajza e tyre që gëzon shëndet të plotë bashkë me mami Ardjanën.

Të ngjajshme

Fëmija 9 vjeç shuhet nga sëm undja e rëndë, i afërmi aku zon pjesëtarin e familjes: Vo dhi lekët e mbledhura, shkoi me pushime

albswiss.com

Kurti emëron Xhavit Rexhajn zëvendësministër të MAShTI-it

albswiss.com

Gazetarja shqiptare: Oj Kosovë, oj loçkë, të du me shpirt, se shpirtit të kombit po di t’i japësh frymë

news

Njoftim i rëndësishëm nga aeroporti “Adem Jashari”

albswiss.com

Haradinaj shfaqet kundërthënës para mediave : Kërkon ta kemi mirë me Amerikën, por që të mos e dëgjojmë për taksën

albswiss.com

Humbë jetën një person në një aksident të rëndë në Kumanovë

albswiss.com
error: Content is protected !!