fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Learta i fton në darkë e në ҫaj tezet e kunatën, shikoni sa bukur e ka përgatitur tavolinën

Learta Jakupi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar tavolinën që ka përgatitur për tezet dhe kunatën e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

‘Adnan çaji’ ka një mesazh për ata që po duan t’i thyejnë rekordin dhe nuset që martohen në Vushtrri

albswiss.com

Vdes dizajneri i njohur

albswiss.com

Afrona shfaqet pa pikë grimi, pamja e saj ka habitur të gjithë!

albswiss.com

Ja kë po e lëpinë Baby G me kaq eksitim

admin

Kemali lajmërohet nga karantina, ‘çmend’ turket me imazhin e fundit

albswiss.com

E vetizoluar, Learta ‘detyrohet’ ta hajë edhe këtë ushqim për të mos u trashur

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!