fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Remzia rrugëve të New Yorkut me burrin, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Krahas angazhimeve në koncerte, Remzia po gjen kohë edhe për relaks, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar pamje nga New Yorku, bashkë me burrin e saj.

Si gjithmonë, veshja e Remzies është ajo që mori vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Xhesika shkon në dasmë me fustanin më të bukur, do t’i ‘çmend’ dasmorët me pamjen

albswiss.com

Telefonata e drejtëpërdrejtë 70 vjeçarit që përloti sytë e togerit të FSK-së

albswiss.com

Big Mama e papërmbajtshme, publikon foto intime me një mashkull nga ‘xhakuzi’

albswiss.com

Humbi një pjesë të familjes nga tërmeti, këngëtarja përlot me veprimin

albswiss.com

Gëzimja shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ djalin e Remzies

albswiss.com

E pabesueshme! Bie nga kati i nëntë, gruaja ngrihet në këmbë dhe fillon të ecë(Video)

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!