fbpx
albswiss.com
Lajme

EDI RAMA POROSIT KAFE NË LOKALIN ITALIAN, KAMARIERI I DEL NGA ELBASANI, KY ËSHTË REAGIMI I TIJ

Loading...

Edi Rama porosit kafe në lokalin italian, kamarieri i del nga Elbasani, ky është reagimi i tij
Teksa ishte ulur në një kafene në Itali, kryeministri Edi Rama ka takuar një shqiptar i cili punonte kamarier.

Kreu i qeverisë e ka ftuar të ulet në tryezë me të, teksa i riu nga Elbasani shpreh keqardhjen për gjendjen në të cilën ndodhet vendit, por edhe mirënjohjen për shtetet që kanë ndihmuar vendin tonë pas tërmetit të 26 nëntorit.

“Në Itali jam që nga 2003, jam nga Elbasani. Më erdhi shumë keq për tërmetin që ndodhi në Shqipëri dhe më bëhet shumë qejfi që Italia dhe shumë shtet të botës kanë ndihmuar”, tha i riu nga Elbasani.

Loading...

Të ngjajshme

Avdullah Hoti dhe Lutfi Haziri me qëndrime diametralisht të kundërta për shkëmbim territoresh

admin

PAMJE E RË.NDË, DY FËMIJË SHQIPTARË GJENDEN TË SHTRIRË NË MES TË QYTETIT – DYSH OHET SE KISHIN KONSUMUAR LËNDË NA RKOTIKE

news

Dy shkolla në Kosovë ndërprenë mësimin sot për shkak të tërmetit

news
Loading...
Loading...