fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

EDI RAMA POROSIT KAFE NË LOKALIN ITALIAN, KAMARIERI I DEL NGA ELBASANI, KY ËSHTË REAGIMI I TIJ

Edi Rama porosit kafe në lokalin italian, kamarieri i del nga Elbasani, ky është reagimi i tij
Teksa ishte ulur në një kafene në Itali, kryeministri Edi Rama ka takuar një shqiptar i cili punonte kamarier.

Kreu i qeverisë e ka ftuar të ulet në tryezë me të, teksa i riu nga Elbasani shpreh keqardhjen për gjendjen në të cilën ndodhet vendit, por edhe mirënjohjen për shtetet që kanë ndihmuar vendin tonë pas tërmetit të 26 nëntorit.

“Në Itali jam që nga 2003, jam nga Elbasani. Më erdhi shumë keq për tërmetin që ndodhi në Shqipëri dhe më bëhet shumë qejfi që Italia dhe shumë shtet të botës kanë ndihmuar”, tha i riu nga Elbasani.

Të ngjajshme

Një person i lënduar nga ak.sidenti në Sllatinë, Policia jep detaje

albswiss.com

Konfirmohet 3 raste të reja me koronavirus në veri të Kosovës

albswiss.com

QKUK jep detaje për 26-vjeçarin që vdiq pasi kërceu nga kati i pestë i konviktit

albswiss.com

Një femër dhe një mashkull, nga vijnë dy të infektuarit e fundit me koronavirus?

albswiss.com

Ambasadori gjerman porosi Prishtinës: Ata që e refuzojnë Lajçakun le të mendojnë dy herë

albswiss.com

Gjithҫka që duhet të dini për koronavirusin e ri

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!