fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Edona vishet krejt zi, por diçka tjetër rrëmben vëmendjen

Edona Llalloshi është një emër shumë i njohur i muzikës shqiptare.

E nisi karrierën në moshë shumë të re dhe që nga fillimi ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur krejt zi.

Mirëpo vëmendjen e ka marrë aksesori që po mban në dorën e djathtë. Kaq bukur është kombinuar ajo. /ORAinfo/

Të ngjajshme

14 fustanet me lulet më të bukura të vjeshtës

albswiss.com

Pak ditë pas ditëlindjes, Marina na prezanton me dhomën e mbushur me dhurata

albswiss.com

Lahaj për vdekjen e Nexhmije Pagarushës: Ma këpute shpirtin

albswiss.com

Kush e befasoi mbrëmë Leartën?

albswiss.com

Ushtrime në kushte shtëpie, burri i Tunës ushtron duke ‘përdorur’ djalin e tij

albswiss.com

E vetizoluar, Learta ‘detyrohet’ ta hajë edhe këtë ushqim për të mos u trashur

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!