fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Lola fillon përgatitjet për festat e fundvitit, shikoni si e ka zbukuruar shtëpinë

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka filluar zbukurimet për festat e fundvitit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Learta një grua e zonja, nuk del nga kuzhina

albswiss.com

Për ditëlindje Selini na prezanton me të dashurin e saj, është këngëtari i njohur

albswiss.com

Edona merr dhuratën me të bukur për 8 mars, nuk përmbahet në reagimin e saj

albswiss.com

Mimoza sot feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

admin

Befason Gëzimja, shikoni ku po i kalon ditët e fundit të shtatzënisë

albswiss.com

Medinën e ka marr malli për kunatat, publikon fotografi të bukur bashkë me ato

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!