fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Me grim e frizurë të rëndë, Sahidja po duket si nuse sonte

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sahidja sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engji e bën ‘horë’ motrën e saj, e publikon në këtë gjendje atë

albswiss.com

Slandaloze, ende pa filluar festivali, Elvana Gjata zgjedhet ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovizion

albswiss.com

Ky fëmijë tani është këngëtare shumë e njohur, sot feston 30 vjetorin

albswiss.com

Vishet e rregullohet bukur, Adelina është bërë si ‘kukull’ sonte

albswiss.com

Vri,tet në mënyrë të tmerrshme një 17 vjeçar nga

news

Pas izolimit në shtëpi, shikoni si ka përfunduar Marina

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!