fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Me grim e frizurë të rëndë, Sahidja po duket si nuse sonte

Loading...

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sahidja sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Ide për drekën e sotme (VIDEO)

albswiss.com

Tërmeti në Shqipëri, Learta bën veprimin e madh

albswiss.com

Afrona sjell pamje nga pushimet ‘përrallore’, kaq e bukur po duket

albswiss.com
Loading...
Loading...