fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Me plis në kokë e me veshje kombëtare, Luana iu lë pa fjalë me pamjen e fundit

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshje kombëtare e me plis në kokë.

Si gjithmonë, edhe kësaj radhe Luana po shkëlqen me pamjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

‘Xhakartën’ nuk e ndalë përhapja e koronavirusit, shikoni ku ka shkuar

albswiss.com

Tanya prezanton nënën, ja sa e re duket ajo

albswiss.com

Ariana vishet sportive, xhinëset e saj marrin vëmendjen

albswiss.com

Era Istrefi po flirton me këngëtarin e njohur britanik?

admin

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë është dobësuar Fifi

albswiss.com

Rrëfimi i Gold AG për humanistin Halil Kastrati, reperi shpërthen në lot

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!