fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Anthony Joshua dhe Andy Ruizi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Anthony Joshua do të kërkojë t’i kthejë titujt e humbur në përballje me Andy Ruiz Jr, i cili e ka mposhtur disa muaj më parë.

Ndeshja po pritet me shumë kërshëri nga fansat e boksit. Rimeçi mes Andy Ruiz Jr dhe Anthony Joshua, pas meqit së tyre të parë në qershor të këtij viti.

Ruiz Jr prodhoi një nga befasitë më të mëdha në historinë e boksit të peshave të rënda, kur e mposhti me nokaut në raundin e shtatë anglezin.

Meksikani i fitoi dhe i posedon titujt në IBF, WBA dhe WBO. Meç zhvillohet të shtunën më 7 dhjetor në Diriyah, Arabia Saudite.

Arabia Saudite është dy orë përpara me Kosovë. Meçi pritet të fillojë rreth orës 22:00 me kohën tonë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 6 – Shiko ketu ndeshjen

Të ngjajshme

Koraqit: Albin Kurti aktualisht ka kundër vetes Serbinë dhe Perëndimin

albswiss.com

Haradinaj: Me anëtarësim në NATO pragun e shtëpisë do ta kemi të sigurt

albswiss.com

Breshër i madh në këtë komunë të Kosovës, ja pamjet

albswiss.com

Mësohet se a është ndonjë serb me koronavirus i shtrirë në QKUK

albswiss.com

Agjencia Vol Travel nga Gjilani ua vodhi 80 mijë euro klientëve me oferta për pushime në Turqi

admin

Shqipëri, lëvizje intensive të popullsisë brenda dhe jashtë vendit

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!