fbpx
albswiss.com
Lajme

Anthony Joshua dhe Andy Ruizi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Loading...

Anthony Joshua do të kërkojë t’i kthejë titujt e humbur në përballje me Andy Ruiz Jr, i cili e ka mposhtur disa muaj më parë.

Ndeshja po pritet me shumë kërshëri nga fansat e boksit. Rimeçi mes Andy Ruiz Jr dhe Anthony Joshua, pas meqit së tyre të parë në qershor të këtij viti.

Ruiz Jr prodhoi një nga befasitë më të mëdha në historinë e boksit të peshave të rënda, kur e mposhti me nokaut në raundin e shtatë anglezin.

Meksikani i fitoi dhe i posedon titujt në IBF, WBA dhe WBO. Meç zhvillohet të shtunën më 7 dhjetor në Diriyah, Arabia Saudite.

Arabia Saudite është dy orë përpara me Kosovë. Meçi pritet të fillojë rreth orës 22:00 me kohën tonë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 6 – Shiko ketu ndeshjen

Loading...

Të ngjajshme

Askush nuk do ta marr në shtëpi këtë maçok, kanë frikë nga shikimi i tij

albswiss.com

Hoxhaj Nëse BE nuk heq vizat në fund të vitit, nuk kemi asnjë arsye që t’i besojmë më

admin

E gjithë Kosova po qesh me vendimin e Ministrisë së Bujqësisë për vr, sjen e ariut nga Prizreni

admin
Loading...
Loading...