fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Dhurata me grimin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, befason fansat

Dhurata Dora është këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo mori zemrat e publikut që në daljen e parë dhe është më e preferuara e tyre, përcjell ORAinfo.

Përveç me këngë të reja, Dhurata është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto, e në të cilin gjithë vëmendjen mori grimi i saj interesant./ORAinfo/

Të ngjajshme

Motra dhe kunata e bëjnë si ‘princeshë’ Engjin, ajo do t’ju lë pa fjalë me pamjen

albswiss.com

Yllkën e ka lodhur shumë shtazënia, shikoni si po duket

albswiss.com

Nusja e Milotit ‘sfidon’ të gjitha, po shkëlqen në dimi e jelek

albswiss.com

Rrëfimi i veteranit nga Drenica që e ndihmoi Haradinajn gjatë luftës e sot mbeti i harruar (VIDEO)

albswiss.com

Tollovi dhe parregullsi në stacionin hekurudhor më të ngarkuar në Bruksel, krahasohet me Kosovën

albswiss.com

Publikohen pamjet: Ky është vendi ku u vra 25 vjeçari nga Kosova

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!