fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Iu shua burri dhe vajza adoleshente nga tërmeti, Manjola Cakoni ende nuk është përballur me tra.gjedinë

Manjola Cakoni është një nga personat që i shpëtoi tërmetit të fuqishëm me magnitudë 6.4, që ‘shkundi’ vendin mëngjesin e 26 nëntorit dhe la 51 vik.tima.

Fatkeqësisht, ajo hum.bi bashkëshortin dhe vajzën adoleshente, mirëpo ende nuk di asgjë në lidhje me këtë lajm të rëndë.

Ajo mbijetoi së bashku me të birin e saj, Alesion por ende nuk dihet se si ajo do ta presë këtë lajm të tme.rrshëm dhe f.atal për të.

Nga spitali i Traumës ku ndodhet në kujdesinë e vazhdueshëm të mjekëve, thuhet se gjendja e saj është përmirësuar.

Në këtë tra.gjedi, Manjola Cakoni h.umbi vajzën 15 vjeçare Drita dhe bashkëshortin Kast

Të ngjajshme

220 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen edhe 121 të tjerë

albswiss.com

Policia e Kosovës vendoset para banesës së kryeministrit Avdullah Hoti

albswiss.com

Vjosa Osmani do ta marrë këtë pozitë, në koalicionin VV- LDK?!

albswiss.com

S’ka kuorum për të votuar Projektligji për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së

albswiss.com

Izolim total në Shqipëri, askush nuk lejohet të dalë nga shtëpia

albswiss.com

Thaçi ende pa i kthyer përgjigje Kurtit, niset për Gjermani

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!