fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Learta zbukuron edhe vilën në Brezovicë, publikon foton më të bukur nga atje

Learta Jakupi po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Reja e Shyhrete Behlulit u bë e pëlqyer qysh në fillim sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në vilën e familjes së saj në Berzovicë.

E atë së bashku me kunatat e saj e kanë zbukuruar për festat e fundvitit.

Learta ka publikuar foton më të bukur nga atje./ORAinfo/

Të ngjajshme

Djali dyshohet për vr asjen e dy prindërve në Prizren: Prokuroria zbulon detajet trond itëse

news

Pak muaj pas ndarjes Nora dhe Roberti kapen ‘mat’, ja ku janë fotografuar ata

albswiss.com

Në mes të Çikagos, Bebe Rexha e ‘ndez’ atmosferën me këngë shqipe

admin

Angelika del Rio, modelja që “vdes” për Milanin

admin

Sasën e ka bërë grimerja ‘kukull’, kaq e bukur është bërë sonte

albswiss.com

Profili i gruas së Albin Kurtit

news
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!